Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras Linas Linkevičius pasveikino naujai paskirtą Čekijos diplomatijos vadovą

Sukurta 2018.07.12 / Atnaujinta 2018.07.12 16:50
  Ministras Linas Linkevičius pasveikino naujai paskirtą Čekijos diplomatijos vadovą

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 12 dieną pasveikino naująjį  Čekijos vicepremjerą ir vidaus reikalų ministrą, kuriam pavesta vadovauti užsienio reikalų ministerijai, Janą Hamáčeką.

  Ministras pažymėjo gerus Lietuvos ir Čekijos dvišalius santykius, abipusiai naudingą bendradarbiavimą daugiašaliais klausimais ir išreiškė viltį, jog šie ryšiai tarp mūsų valstybių plėsis ir ateityje.

  „Labai vertiname Čekijos indėlį į Baltijos šalių regiono saugumą.  Šiandien, kai susiduriame su grėsmę mūsų regione keliančiais iššūkiais, esame dėkingi už Čekijos solidarumą ir jos karių misijos NATO priešakinėse pajėgose Lietuvoje pratęsimą iki 2019 metų pabaigos, o taip pat už Čekijos karinių oro pajėgų delegavimą į Lietuvą 2019 metais dalyvauti NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse“,  – rašoma ministro sveikinimo laiške.

  Liepos 11 dieną Čekijos parlamentas patvirtino mažumos vyriausybę, vadovaujamą ministro pirmininko Andrejaus Babišo.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _MG_2477_.jpg

  Spalio 15 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius susitiko su naujuoju Čekijos  ambasadoriumi Vítu Korseltu, kuris tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Dvišaliai santykiai »
  SLR-68655.jpg

  Rugpjūčio 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Čekijos Respublikos ambasadoriumi Bohumil Mazánek.

  Dvišaliai santykiai »
  cekija1.jpg

  Kovo 19 dieną Nacionalinėje galerijoje Prahoje Lietuvos Respublikos ambasada Čekijoje surengė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimą.

   

  Atstovybių naujienos »
  cekija veliava.jpg

  Linas Linkevičius spalio 28 dieną pasveikino Čekijos užsienio reikalų ministrą Lubomírą Zaoráleką su Čekijos Nacionaline diena ir palinkėjo kolegai bei visiems Čekijos žmonėms sėkmės.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata