Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Artimiausi renginiai

Švedijoje vyko Baltijos šalių ambasadų organizuota konferencija Baltijos jūros tvarumo klausimais

Sukurta 2018.09.14 / Atnaujinta 2018.09.14 15:49
  Švedijoje vyko Baltijos šalių ambasadų organizuota konferencija Baltijos jūros tvarumo klausimais

  Rugsėjo 13 dieną Stokholme įvyko Lietuvos, Estijos ir Latvijos ambasadų Švedijoje kartu su partneriais iš Švedijos organizuota konferencija, skirta Baltijos jūros regiono tvarumo, inovacijų ir jaunimo klausimams. Renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo ir Estijos bei Latvijos valstybingumo šimtmečiui paminėti.

  Laivybos kompanijos „Tallink“ kelte „MS Baltic Queen“ susirinkusiems dalyviams dar kartą buvo priminta apie situaciją Baltijos jūros regione, svarstyta, kokios inovacijos galėtų prisidėti išsaugant Baltijos jūrą ir kaip aktyviau įtraukti jaunimą sprendžiant regiono aplinkosaugos problemas.

  Pranešimus skaitė ir diskusijose dalyvavo Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos, Švedijos Siodertiorno ir Upsalos universitetų atstovės, kurios pabrėžė kiekvieno žmogaus asmeninių pastangų ir atsakingo elgesio svarbą. Lietuvos ambasadorius Algimantas Rimkūnas, dėkodamas konferencijos dalyviams, pasidžiaugė jaunimo įsitraukimu sprendžiant regiono problemas ir paragino tęsti diskusijas Baltijos jūros tvarumo ir inovacijų taikymo klausimais.

  Nuotraukos Peter von Fábry-Eichner

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  .

  Rugpjūčio 30 dieną vienoje iš didžiausių Stokholmo Berwaldhalleno koncertų salių įvyko Baltijos jūros festivalio koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Į koncertą bei priėmimą susirinkusius diplomatus, įvairių Švedijos institucijų atstovus, lietuvių bendruomenės Švedijoje narius pasveikino Lietuvos kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson ir ambasadorius Algimantas Rimkūnas.

  Dvišaliai santykiai »

  Ministras Linas Linkevičius birželio 19 dieną dalyvaus Šiaurės, Baltijos ir Višegrado šalių užsienio reikalų ministrų susitikime, kuris tradiciškai vyksta kiekvienais metais ir yra skirtas aptarti aktualius regionų  bendradarbiavimo klausimus.

  Daugiašaliai santykiai »
  IMG_6301.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 26 dieną Švedijos užsienio reikalų ministrės Margot Wallström kvietimu lankėsi Stokholme, kur dalyvavo Švedijos lietuvių, latvių ir estų bendruomenių organizuojamame „Baltijos šalių dienos” kultūriniame renginyje, skirtame šių šalių nepriklausomybių šimtmečiams paminėti.

  Daugiašaliai santykiai »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 26 dieną Švedijos užsienio reikalų ministrės Margot Wallström kvietimu lankysis Stokholme, kur dalyvaus Švedijos lietuvių, latvių ir estų bendruomenių organizuojamame 14-jame „Baltijos šalių dienos“ renginyje, skirtame šių šalių nepriklausomybių šimtmečiams paminėti.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata