Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +27 (0) 12 760 9000
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Covid19 skelbimas.png

Pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant susisiekti su jų buvimo šaliai akredituota Lietuvos atstovybe elektroniniu paštu: [email protected]:

Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).

Maloniai prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą, tikslią buvimo vietą. Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su piliečiais susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas. Taip pat  prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame galėtų izoliuotis, jei buvimo šalyje būtų įvestas karantinas, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.

Registruojama bus iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.

Ambasadore.jpg

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga, 2020 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos ambasada Pretorijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, surengė šventinį vakarą šalies institucijų ir verslo atstovams, vietos lietuvių bendruomenei ir šalyje reziduojantiems diplomatams.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Hyatt02.jpg

Sausio 29 dieną Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) besilankanti Lietuvos verslininkų delegacija dalyvavo Lietuvos ambasados kartu su Šiaurės šalių ir Pietų Afrikos verslo asociacija organizuotuose verslo pusryčiuose, skirtuose supažindinti Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų verslo misijos dalyvius su verslo sąlygomis bei verslo vystymo galimybėmis šalyje, taip pat užmegzti kontaktus potencialiai partnerystei.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
VM1.jpg

Sausio 27 dieną prasidėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos ambasados Pretorijoje organizuojama verslo misija Pietų Afrikos Respublikoje (PAR).

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »

2019 m. spalio 23-25 d. Lietuvos Respublikos ambasadorė Sigutė Jakštonytė su darbo vizitu lankėsi Angoloje. Vizito metu ambasadorė susitiko su Angolos Išorinių santykių ministerijos valstybės sekretoriumi Tete Antonio, taip pat Europos departamento, Protokolo departamento bei Konsulinio departamento atstovais, su kuriais aptarė politinio ir ekonominio bendradarbiavimo, vizų režimo Lietuvos Respublikos piliečiams panaikinimo bei veterinarinių sertifikatų išdavimo Lietuvos eksportuotojams klausimus.

Užsienio politika ir diplomatija »
2019 Pol kons Namibija.jpg

2019 m. rugsėjo 20 d. Vindhuke įvyko pirmosios dvišalės politinės konsultacijos tarp Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir Namibijos Respublikos Tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo ministerijos. Konsultacijų metu kalbėta apie politinių ir ekonominių ryšių stiprinimą, dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo perspektyvas.

Užsienio politika ir diplomatija »
pol kons1.jpg

2019 m. rugsėjo 18 d. Pretorijoje įvyko trečiosios dvišalės politinės konsultacijos tarp Lietuvos užsienio reikalų ministerijos ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) Tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo departamento. Konsultacijoms iš Lietuvos pusės vadovavo LR Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorė Diana Mickevičienė, o iš PAR pusės – Pietų Afrikos Tarptautinių ryšių ir bendradarbiavimo departamento, Amerikų ir Europos generalinio direktoriaus pavaduotoja ambasadorė Zodwa Lallie.

Užsienio politika ir diplomatija »
1DSC00162.JPG

Lietuvos Respublika, siekdama prisidėti prie naujosios Jungtinių Tautų darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 metų tikslų, palaipsniui didina paramą darniam vystymuisi ir plečia jos teikimo geografiją.

DSC00136-.jpg

Ambasadorė Sigutė Jakštonytė ir PAR organizacijos “Zora Incorporated“ direktorė Kamogelo Motshidi šių metų birželio 18 d. pasirašė sutartį dėl ambasados Vystomojo bendradarbiavimo projekto koncepcijos „Pietinės Afrikos jaunimo švietimas korupcijos prevencijos srityje“ įgyvendinimo.

Užsienio politika ir diplomatija »
Lithuanian Ambassador to South Africa, Sigutė JAKŠTONYTĖ Robert Kaplan Gavin Morris.JPG

Birželio 6 d. Lietuvos Respublikos ambasada Pietų Afrikos žydų muziejuje Keiptaune pristatė parodą - „Vienas amžius iš septynių. Lietuva. Lite. Lita“

Istorinė, kultūros diplomatija »
PHOTO-2019-05-14-15-43-05.jpg

2019 m. gegužės 14 d., pažymint Lietuvos ir Mozambiko diplomatinių santykių užmezgimo 25-metį, Mozambiko sostinėje Maputo Lietuvos ambasada pristatė Lietuvos investicinį ir eksporto potencialą.

Ekonomika ir verslas »
IMG_2478.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Pietų Afrikoje, Johanesburgo Holokausto ir genocido centre balandžio 9-osios vakare pristatė išskirtinę parodą apie Lietuvos žydų istoriją - „Vienas amžius iš septynių. Lietuva. Lite. Lita“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata