Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +27 (0) 12 760 9000
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
SVARBUS PASIKEITIMAI 3.jpg

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir Pietų Afrikos Respublikos valstybinių institucijų rekomendacijomis dėl prevencinių priemonių, susijusių su koronaviruso (COVID-19) plitimu, taikymo, Lietuvos Respublikos ambasados Pretorijoje konsulinis skyrius laikinai, iki atskiro pranešimo, lankytojų konsuliniais klausimais nepriima.

Konsulinės naujienos »
Ambasadore.jpg

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga, 2020 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos ambasada Pretorijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, surengė šventinį vakarą šalies institucijų ir verslo atstovams, vietos lietuvių bendruomenei ir šalyje reziduojantiems diplomatams.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Hyatt02.jpg

Sausio 29 dieną Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) besilankanti Lietuvos verslininkų delegacija dalyvavo Lietuvos ambasados kartu su Šiaurės šalių ir Pietų Afrikos verslo asociacija organizuotuose verslo pusryčiuose, skirtuose supažindinti Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų verslo misijos dalyvius su verslo sąlygomis bei verslo vystymo galimybėmis šalyje, taip pat užmegzti kontaktus potencialiai partnerystei.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
VM1.jpg

Sausio 27 dieną prasidėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos ambasados Pretorijoje organizuojama verslo misija Pietų Afrikos Respublikoje (PAR).

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »

2019 m. spalio 23-25 d. Lietuvos Respublikos ambasadorė Sigutė Jakštonytė su darbo vizitu lankėsi Angoloje. Vizito metu ambasadorė susitiko su Angolos Išorinių santykių ministerijos valstybės sekretoriumi Tete Antonio, taip pat Europos departamento, Protokolo departamento bei Konsulinio departamento atstovais, su kuriais aptarė politinio ir ekonominio bendradarbiavimo, vizų režimo Lietuvos Respublikos piliečiams panaikinimo bei veterinarinių sertifikatų išdavimo Lietuvos eksportuotojams klausimus.

Užsienio politika ir diplomatija »
2019 Pol kons Namibija.jpg

2019 m. rugsėjo 20 d. Vindhuke įvyko pirmosios dvišalės politinės konsultacijos tarp Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir Namibijos Respublikos Tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo ministerijos. Konsultacijų metu kalbėta apie politinių ir ekonominių ryšių stiprinimą, dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo perspektyvas.

Užsienio politika ir diplomatija »
pol kons1.jpg

2019 m. rugsėjo 18 d. Pretorijoje įvyko trečiosios dvišalės politinės konsultacijos tarp Lietuvos užsienio reikalų ministerijos ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) Tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo departamento. Konsultacijoms iš Lietuvos pusės vadovavo LR Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorė Diana Mickevičienė, o iš PAR pusės – Pietų Afrikos Tarptautinių ryšių ir bendradarbiavimo departamento, Amerikų ir Europos generalinio direktoriaus pavaduotoja ambasadorė Zodwa Lallie.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata