Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKOJE, ANGOLOS RESPUBLIKAI, NAMIBIJOS RESPUBLIKAI IR BOTSVANOS RESPUBLIKAI

Adresas: 235 Grosvenor St., Hatfield 0028, Pretoria, SOUTH AFRICA

plačiau »

Tel. +27 (0) 12 760 9000
El. paštas

AGROBALT grįžta į Vilnių!

Sukurta 2018.05.15 / Atnaujinta 2018.05.15 11:59
  AGROBALT grįžta į Vilnių!

  Kas antri metai rengiama žemės ūkio ir maisto pramonės paroda „AgroBalt“ po aštuonerių metų pertraukos vėl bus rengiama Vilniuje, gegužės 24-26 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

  Daugiau nei 200 dalyvių iš Lietuvos, Belgijos, Indijos, Ispanijos, Italijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Makedonijos, Rumunijos savo stenduose lankytojams pristatys karščiausias, dar neragautas ir nematytas naujienas, tarp kurių – saldainiai ir desertai, pieno produktai, žuvis ir jūros gėrybės, mėsos gaminiai, prieskoniai, padažai, gėrimai, daržovės, arbata ir daugybė kitų maisto ir gėrimų produktų, kuriuos bus galima ragauti, degustuoti ir įsigyti visas tris parodos „Agrobalt 2018“ dienas. Visą dalyvių sąrašą galima rasti čia.

  Parodos lauko ekspozicijoje įsikurs skirtingi Lietuvos etnografiniai regionai. Čia bus galima palyginti ir patirti kokiais gardėsiais svečius vaišina suvalkiečiai, dzūkai, aukštaičiai ir žemaičiai, įsigyti tautinio paveldo produktų, išskirtinių, namų ūkiuose pagamintų maisto ir gėrimų produktų. Be viso to, „AgroBalt 2018“ lankytojams siūlo plačią pramoginių renginių vaikams ir suaugusiems programą.

  Daugiau informacijos galima rasti parodos internetinėje svetainėje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata