Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKOJE, ANGOLOS RESPUBLIKAI, NAMIBIJOS RESPUBLIKAI IR BOTSVANOS RESPUBLIKAI

Adresas: 235 Grosvenor St., Hatfield 0028, Pretoria, SOUTH AFRICA

plačiau »

Tel. +27 (0) 12 760 9000
El. paštas

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Keiptaune

Sukurta 2018.01.08 / Atnaujinta 2018.01.08 15:41
   Konsulinės paslaugos bus teikiamos Keiptaune
   Konsulinės paslaugos bus teikiamos Keiptaune

   Lietuvos ambasada Pietų Afrikoje pradeda registraciją konsulinėms paslaugoms Keiptaune. Lietuvos piliečiai ir lietuvių kilmės asmenys bus aptarnaujami garbės konsulate 76 Regent Road, Sea Point, vasario 13 ir 14 dienomis.

   Konsulinės misijos metu priimsime prašymus dėl paso ir asmens tapatybės kortelės išdavimo, santuokos ir vaiko gimimo įtraukimo į apskaitą, gyvenamosios vietos deklaravimo, Lietuvos pilietybės. Dėl poreikio konsulinei pažymai, notariniams veiksmams bei laikinajam kelionės dokumentui būtina mus informuoti elektroniniu paštu [email protected] iki vasario 8 d. Prašymų vizoms ir leidimas gyventi nepriimsime.

   Registruotis galite tik internetu, paspaudus ant šios nuorodos. Registruojantis būtina nurodyti savo elektroninio pašto adresą, nes likus savaitei iki priėmimo, juo išsiųsime visą aktualiausią informaciją. Informaciją apie reikalavimus dokumentams rasite mūsų tinklapyje http://za.mfa.lt Konsulinį mokestį priimsime tik Visa arba MasterCard kortelėmis.  

   Naujienlaiškio prenumerata