Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +27 (0) 12 760 9000
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Rugpjūčio 25 dieną ministras Linas Linkevičius su Pietų Afrikos Respublikos (PAR) užsienio reikalų ministre Naledi Pandor telefonu aptarė dvišalių santykių aktualijas, COVID-19 pandemijos poveikį valstybėms, bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose ir kitus aktualius klausimus.

Užsienio politika ir diplomatija »
www urm didelis 3.jpg

Lietuvos Respublikos piliečiai, pageidaujantys balsuoti paštu Lietuvos Respublikos ambasadoje Pretorijoje (Pietų Afrika), turėtų registruotis interneto svetainėje https://www.rinkejopuslapis.lt iki rugsėjo 13 d. 23 val. 59 min. (Lietuvos laiku). Atsakymus į DUK rasite https://www.urm.lt/rinkimai2020

Skelbimai »
SVARBUS PASIKEITIMAI 3.jpg

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir Pietų Afrikos Respublikos valstybinių institucijų rekomendacijomis dėl prevencinių priemonių, susijusių su koronaviruso (COVID-19) plitimu, taikymo, Lietuvos Respublikos ambasados Pretorijoje konsulinis skyrius laikinai, iki atskiro pranešimo, lankytojų konsuliniais klausimais nepriima.

Konsulinės naujienos »
Hyatt02.jpg

Sausio 29 dieną Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) besilankanti Lietuvos verslininkų delegacija dalyvavo Lietuvos ambasados kartu su Šiaurės šalių ir Pietų Afrikos verslo asociacija organizuotuose verslo pusryčiuose, skirtuose supažindinti Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų verslo misijos dalyvius su verslo sąlygomis bei verslo vystymo galimybėmis šalyje, taip pat užmegzti kontaktus potencialiai partnerystei.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
VM1.jpg

Sausio 27 dieną prasidėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos ambasados Pretorijoje organizuojama verslo misija Pietų Afrikos Respublikoje (PAR).

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »

2019 m. spalio 23-25 d. Lietuvos Respublikos ambasadorė Sigutė Jakštonytė su darbo vizitu lankėsi Angoloje. Vizito metu ambasadorė susitiko su Angolos Išorinių santykių ministerijos valstybės sekretoriumi Tete Antonio, taip pat Europos departamento, Protokolo departamento bei Konsulinio departamento atstovais, su kuriais aptarė politinio ir ekonominio bendradarbiavimo, vizų režimo Lietuvos Respublikos piliečiams panaikinimo bei veterinarinių sertifikatų išdavimo Lietuvos eksportuotojams klausimus.

Užsienio politika ir diplomatija »
2019 Pol kons Namibija.jpg

2019 m. rugsėjo 20 d. Vindhuke įvyko pirmosios dvišalės politinės konsultacijos tarp Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir Namibijos Respublikos Tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo ministerijos. Konsultacijų metu kalbėta apie politinių ir ekonominių ryšių stiprinimą, dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo perspektyvas.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata