Kaip mus rasti?

Tel. +27 (0) 12 760 9000
El. paštas

Išvažiuojamųjų konsulinių misijų planas

Sukurta 2024.02.23

Konsulinės misijos

 Konsulinės misijos rengiamos, kai yra didelis poreikis konsulines funkcijas atlikti ne Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ar konsulinių įstaigų patalpose. Konsulinės misijos gali būti vykdomos užsienio valstybėse, kuriose nėra atstovybės, ar užsienio valstybėse, kurių akredituota atstovybė yra kitos valstybės teritorijoje, ar nuo valstybėje esančios atstovybės geografiškai tolimose tos valstybės dalyse.

Konsulinių misijų metu sudaroma galimybė pateikti dokumentus dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaiko gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos ir kitų konsulinių veiksmų.

Dėmesio! Už konsulinius veiksmus, atliekamus išvažiuojamųjų misijų metu, taikomas 50 proc. didesnis konsulinio mokesčio dydis už atliekamą atitinkamą konsulinį veiksmą.

Išvažiuojamųjų konsulinių misijų 2024 metų plano ištrauka*

 *Pastaba. Daugiau informacijos apie dominančią konsulinę misiją galite rasti ją organizuojančios Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos interneto svetainėje. Įprastai ši informacija skelbiama prieš 1-1,5 mėn. iki konsulinės misijos organizavimo datos.

Misijos vieta                                Metų ketvirtis                              Misijos organizatorius

 

PAR, Keiptaunas                         IV                                               Lietuvos Respublikos ambasada Pietų Afrikos Respublikoje

 

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha