Kaip mus rasti?

Tel. +27 (0) 12 760 9000
El. paštas

Keliaujantiems su vaikais

Sukurta 2016.09.09 / Atnaujinta 2020.09.29 08:31

DĖMESIO       

Dėl atvykimo ir išvykimo į ir iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) tvarkos maloniai prašome kreiptis į šios šalies ambasadą pagal savo gyvenamą vietą. Pietų Afrikoje gyvenantys asmenys gali kreiptis į šios šalies Vidaus reikalų departamentą.

PAR institucijų taikomas nepilnamečių keliavimo į ir iš PAR taisykles, galiojančias visiems nepilnamečiams ir jų tėvams (teisėtiems globėjams) nepriklausomai nuo jų pilietybės, rasite čia .

Nepilnamečiui, kuriam reikalinga PAR viza, keliaujant su abiem tėvais, PAR pareigūnams turi būti pateiktas nepilnamečio išsamus gimimo liudijimas / civilinės būklės akto (gimimo) įrašą liudijantis išrašas, kuriame būtų įrašyta informacija apie tėvus (unabridged birth certificate), su vertimu į anglų kalbą.

Lietuvoje išduodami gimimo liudijimai / civilinės būklės akto (gimimo) įrašą liudijantys išrašai atitinka šį reikalavimą.

Nepilnamečiui keliaujant su vienu iš tėvų, be gimimo liudijimo, turi būti pateiktas kartu nekeliaujančio tėvo/motinos notariškai patvirtintas sutikimas dėl konkrečios kelionės, su vertimu į anglų kalbą. Taip pat pateikiama nekeliaujančio tėvo/motinos notaro patvirtinta paso kopija.

Nepilnamečiui keliaujant su vienu iš tėvų, kai tėvai išsituokę arba niekuomet nebuvo susituokę, bet gyvena skyriumi, be išsamaus gimimo liudijimo, turi būti pateiktas teismo sprendimas su vertimu į anglų kalbą, kuriuo vaiko globa suteikiama kartu keliaujančiam tėvui.

Nepilnamečiui keliaujant su vienu iš tėvų, kai kitas yra miręs, be išsamaus vaiko gimimo liudijimo pateikiamas ir mirusiojo mirties liudijimas, su vertimu į anglų kalbą.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha